Кривий Ріг: «Конкорд» незмінно попереду, за ним - «Фаворит» та «Штурм»

У Кривому Розі завершився сімнадцятий тур Суперліги. Представляємо Вашій увазі результати і огляди матчів

«Штурм» - «Гетьман» 6:3

В цій грі «штурмівцям» вдалося здобути  ще три важливі очки для команди. Для «гетьманців» же цей матч не став приємним та значущим. Так,  в них була можливість заробити хоча б одне очко – в першому таймі вони створювали безліч небезпечних моментів біля воріт суперника, але в другому таймі останні не залишили їм шансів. Першими забили «штурмівці» – Денис Хайруллін на 4-й хвилині – 1:0. І вже за п`ять хвилин м`яч-відповідь пролетів повз голкіпера «червоних» з подачі Євгена Шишова – 1:1. Далі знов перевага на боці «гетьманців» – Сергій Баделя пробиває на 12-й хвилині – 1:2. Виручив команду «червоних» та забив останній гол в першому таймі Юрій Лопін на 16-й хвилині – 2:2. З незадовільною нічиєю команди йдуть на перерву, аби з новими силами атакувати в другому таймі. І знов першим починає забивати Денис Хайруллін – йому належать ще два голи, на 26-й та на 32-й хвилинах – 4:2. Між атаками Дениса встигає надати гольову відповідь Михайло Михайленко, якому майже вдається врятувати своїх на 27-й хвилині – 4:3. Шанси вивести команду вперед зростали… Якби не впевнені голи «червоних» – Андрія Данилюка на 33-й хвилині та знов Юрія Лопіна на 39-й – 6:3!

«Конкорд» – «ПівнГЗК» 7:2

Минула зустріч суперників закінчилася рахунком 6:1, тепер маємо 7:2 – невеличке покращення, в порівнянні з першим колом. Забігаючи наперед, скажу, що в першому таймі безперечна перевага не покидала команду «білих». Звісно, що моменти з боку «ПівнГЗК» були, але перетворити їх на голи, «фіолетовим», на жаль, не вдалося. Серед «конкордівців» в першому таймі відзначились: Дмитро Гужва на 3-й хвилині, Володимир Нечаєв хет-триком на 4-й, 5-й і 13-й хвилинах та Андрій Гончаренко на 16-й – 5:0. Після перерви «білі» закотили у ворота «ПівнГЗК» ще два м`ячі завдяки Віктору Бакуму, на 24-й та 36-й хвилинах. Вже не сподіваючись кардинально виправити ситуацію, «фіолетові» все ж таки змогли відквитати два м`ячі.  Скористалися помилкою «конкордівського» захисту Андрій Чайковський на 28-й та Іван Шевцов на 30-й хвилині.

«Техпром» – «Фаворит» 7:3

Невдало матч розпочався для «техпромівців», адже вже за п`ять хвилин після стартового свистка їх спіткала невдача – за порушення був видалений воротар Денис Любарський. Виручати команду біля воріт випало Олександру Стаднику, який неодноразово відчайдушно відбивав м`яч з подач суперників. В першому таймі «фаворитівцям» вдалося забити три м`ячі, не отримавши жодної гольової відповіді. На 5-й хвилині шестиметровий вдався Ігорю Кладову, на 12-й забив Олександр Соломоненко, а на 19-й хвилині Артем Гордієнко. Таким чином, ідучи на перерву, «Фаворит» вже вів з комфортним для себе рахунком – 0:3. У другому таймі хід гри набув цікавості. На 22-й, 24-й та 31-й хвилинах закріпили рахунок «червоні» – Руслан Махмудов та знов Ігор Кладов і Олександр Соломоненко – 0:6. І ось тут відбулося аж три вдалих моменти для «техпромівців», якими вони, безперечно, скористалися. На 33-й, 34-й та 35-й хвилинах пробивали по воротах суперників Олександр Махновський, Євген Карпець та Олександр Стадник – 3:6. На 39-й хвилині «фаворитівець» Роман Гречка забив останній гол у матчі, тим самим довів рахунок до 3:7 та поставив крапку в сімнадцятому турі Суперліги.