Кривий Ріг: «Фаворит» здобуває перемогу після низки невдач

Як завжди, футзальні вихідні в Кривому Розі не залишили байдужими завзятих вболівальників та простих любителів спортивних видовищ.

«КНУ-Приват» - «Фаворит»

Недільний матч дозволив «фаворитівцям» ще на три очки наздогнати «Конкорд» та відновити віру своїх вболівальників, яких результати останніх двох ігор неябияк засмутили. Але і студенти «КНУ» продемонстрували свою силу та амбіції, створюючи багато небезпечних моментів для суперників. Відкрили рахунок матчу на 7-й хвилині «червоні» – Руслан Махмудов – 0:1. Та вже через одну хвилину вони отримали відповідь від Олександра Савіна – 1:1. Що далі – то цікавіше… Наступний гол знов на користь «КНУ-Приват». На 17-й хвилині забиває Микола Боярин – 2:1. Але за дві хвилини знов відзначається Руслан Махмудов, який зрівнює рахунок – 2:2. Другий тайм значно відрізнявся від першого – напруга стала ще вище,а голів стало менше; атаки з обох сторін набирали обертів… Але гол вболівальники побачили лише один. Хет-триком відзначився Руслан Махмудов. На 28-й хвилині, встановивши кінцевий рахунок матчу – 3:2, він здобув для «Фаворита» заслужену і бажану перемогу в п`ятнадцятому турі.

«Фенікс» - «Конкорд»

Минула зустріч, як пам`ятаємо, була радісною тільки для однієї команди… Тоді кінцевий рахунок гри був 10:0. На цей раз мало що змінилося – «конкордівці» забили на один гол більше, а «феніксам» все ж вдалося відквитати один м`яч. Ось як це було.
Перший гол відбувся за декілька секунд після свистка арбітрів – відкрив рахунок Євген Баклан, який відзначився хет-триком в матчі (9, 18 хв.). На 11-й хвилині, забиває Антон Острий – 2:0. Слідом за товаришем забивають Іскандар Нарзулаєв на 14-й, Андрій Гончаренко на 15-й та Віктор Бакум на 17-й хвилинах –  7:0. В другому таймі, на 22-й хвилині, голом вдалося відзначитися Дмитрові Гужві. А «феніксам», в свою чергу, вдалося відповісти на цей м`яч – Олександр Орлов розмочив рахунок на 26-й хвилині – 8:1. На жаль, це був єдиний гол «синіх». Закріпити комфортну перевагу команди та приправити її ще кількома голами змогли знов Антон Острий (29 хв.) та Антон Кудь (34, 39 хв.).  Остаточний рахунок матчу 11:1.

За результатами минулих ігор, «Конкорд», як і раніше, очолює турнірну таблицю з 40 очками. «Штурм» розгромлює «ХХ квартал» з рахунком 10:1, продовжуючи замикати трійку лідерів Суперліги. У протистоянні «Техпрома» з «ПівнГЗК», перемогу, хоч  і з невеликою перевагою – 2:1, отримують «техпромівці». «КНУ-Приват» залишився на четвертому місці з 19 очками. Між «Гетьманом» і «Колосом» матчу не відбулося через чергову неявку «колосівців», тож «гетьманці» отримують «бонусні» три очки та піднімаються на шосте місце. «Фаворит», як і раніше, на другому місці із 36 очками. Замикає турнірну таблицю «Фенікс», в якого лише одне очко.