Кривий Ріг: «Фаворит» перемагає та наздоганяє лідера!

Минулими вихідними Кривий Ріг провів ігри з футзалу серед команд Супер Ліги, дивізіону А та дивізіону В. Представляємо Вашій увазі результати і невеликі огляди матчів.

Стартував перший тур другого кола Супер Ліги:

«Штурм» - «Фенікс» 7:4

Перший тур розпочався для «штурмівців» вдало. Хороший старт, неабияка впевненість, амбіції – все це продемонструвала команда «червоних». Для «Фенікса» ж початок другого кола мав стати чистим аркушем, на якому він би записував нові, кращі результати, які могли б змінили безвихідне становище команди. Цей матч для них, як то кажуть, «або пан або пропав».. Так от «Фенікс» застиг десь у повітрі. Не зважаючи на поразку, вони програли дуже достойно (як для гри з командою-лідером). До перерви відзначилися Юрій Лопін, Денис Хайруллін та Максим Голуб – 3:0 на користь «Штурма». В другому таймі рахунок не змінився, а лише закріпився завдяки зусиллям Миколи Ляшенко, Владислава Маркіна та згадуваних вище Юрія Лопіна та Максима Голуба. «Фенікс» зумів відповісти чотири рази, у підсумку 7:4 – чергова перемога одного з лідерів.

«Фаворит» - «Конкорд» 5:4

Безперечно, центральний та найочікуваніший матч сезону! Матч між двома лідерами чемпіоната. Матч, який мав визначити… ну, ви і самі все зрозуміли. Підсвідомість змушує сказати, що гра була рівною, що обидві команди показали сильний, атакуючий футбол. Але це не зовсім так.. Протягом першого тайма «фаворитівці» перетягнули перевагу, а разом з нею і фортуну, на свій бік. Ще до перерви відзначились Антон Клушин (2 хв.), Артем Гордієнко (двічі – 9 та 10 хв.) та Денис Божко (20 хв.). Перший гол на користь «Конкорда» забив Ілля Лозвир (12 хв.). Перший тайм закінчився на користь «Фаворита» - 4:1.

У другому таймі на паркет вийшли вже зовсім інші команди. Тобто, психологічно інші. Кожен гравець, кожен присутній в залі в той момент розумів, якими важливими стали ті 20 хвилин. Ох, і гаряче ж тоді було на паркеті! Напруга нависла над головами і заважала спокійно дихати. «Конкордівці» доклали максимум зусиль, аби уникнути першої поразки в чемпіонаті, і це їм майже вдалося. Їхня гра набувала атакуючого характеру, стала більш стрімкою та небезпечною. На 27-ій хвилині Євген Баклан скоротив розрив в рахунку – 4:2. На 36-ій хвилині останній і вирішальний, як згодом виявилося, «фаворитівський» гол забив Ігор Кладов – 5:2. «Льотчики» не здаються, міняють воротаря на п`ятого польового, і протягом однієї хвилини забивають двічі - Віктор Бакум та Андрій Гончаренко скорочують розрив до мінімуму - 5:4! «Камбек»?! Ні, час матчу закінчується і арбітри фіксують дуже важку і дуже важливу перемогу «Фаворита», завдяки якій «фаворитівці» наздоганяють лідера.

«ХХ квартал» - «Гетьман» 5:1

Перший тайм команди провели обережно, намагалися грати контратаками, а оборона була надійною. Тому забитих м’ячів в таймі було всього два – на 8-ій хвилині матчу перший гол на рахунок «квартальців» здобув Віталій Воробйов, на 17-ій хвилині у відповідь забив Максим Коломоєць. Рахунок першого тайму 1:1. Після перерви рахунок гри суттєво змінився – «квартальці» додали у гру гостроти, відзначившись в воротах суперника аж чотири рази.  Спочатку Віталій Воробйов тричі поспіль (29, 32, 37 хв.) в буквальному сенсі розстріляв ворота суперників, довівши рахунок до 4:1. А наприкінці зустрічі Олексій Комишан, забивши останній гол на 39-ій хвилині,  поставив крапку в матчі – 5:1 на користь «ХХ кварталу».

Дивізіон А (Північ та Південь) відіграв дев`ятий тур:

«Олімп» - «Приват 2» 3:2, «Зарічний» - «Союз» 3:3, «Інгулець» - «Євраз 2» 6:2, «Енергія» - «Євраз» 1:8. Серед північних команд слід виділити трійку лідерів: «Євраз», «Інгулець» та «Єнергію», які мають на своїх рахунках 18, 15 та 13 очок відповідно.

«Гаяна» - «ПівдГЗК» 1:7, СК «Гірник» - «Ентузіаст» 3:4, «Штурм 2» - «Епіцентр» 4:3, «Інтернаціонал» - «Локомотив» 1:6. Серед команд півдня як і раніше, незмінними лідерами залишаються команди «ПівдГЗК», «Штурм-2» та «Гаяна».

Дивізіон В на вихідних відіграв сьомий тур:

«Веселе»«Фемида» 13:0, «Просвіт»«Слава» 3:4, «Горняк — Реал-Строй» 4:3, «Депо №2»«Каспій» 7:4, «КГЕС»«Союз 2» 0:9, «ЕТЦ» «Нова Пошта» 9:3, «Прокуратура» – «ПЧ-12 Арсенал» 2:2. Наразі на першій позиції знаходиться команда «Веселе», маючи двадцять одне очко. «Союз 2» дихає в потилицю суперникам, відстаючи лише на два очки. Третє місце займає «Слава» з шістнадцятьма очками.

Такими були результати ігрових днів (9-10 січня) у Кривому Розі. Далі буде..