Кривий Ріг, чотири перемоги: на кону підвищення в турнірній таблиці

Футзал у Кривому Розі поступово набуває уваги серед вболівальників, чим приємно дивує гравців. Минулими вихідними Кривий Ріг відіграв другий тур дивізіону «В», четвертий дивізіону «А» та п`ятий тур Супер Ліги. Якими були результати – дивіться далі.

Серед молодих команд дивізіону «В» ми спостерігаємо таке: «Прокуратура» - «Горняк» 15:3, «Каспій» - «129 квартал» 3:9, «Веселе» - «ПЧ-12 Арсенал» 4:2, «Просвет» - «Союз-2» 2:2, «Депо#2» - «Реал-Строй» 3:5, «ЕТЦ» - «Слава» 1:3, «КГЕС» - «Феміда» 8:5.

Серед  гравців дивізіону «А», півдня та півночі результати такі: «Гаяна» - «СК Гірник» 3:3, «Епіцентр» - «Інтернаціонал» 2:4, «Локомотив» - «Штурм 2» 2:4, «ПівдГЗК» - «Ентузіаст» 4:0, «Приват 2» - «Євраз 2» 3:5, «Олімп» - «Інгулець» 3:7, «Енергія» - «Союз» 4:4, «Євраз» - «Зарічний» 6:3.

Бажаємо командам не втрачати бійцівського духу та жаги до перемоги!

Про матчі, які відбувалися на вихідних у Супер Лізі, більш докладніше…

«Конкорд» 9:3 (3:2) «Техпром»

«Техпрому» вдалося атакувати ворота нинішніх фаворитів, про це говорить рахунок, але все ж таки прагнення до перемоги їм трошки забракло. За команду забивали Євген Мармура (15 хв.) та Олександр Пешко (17 хв.). Зайняти лідируючу позицію команді «Конкорд» допомогли Роман (11, 12 хв.) та Віктор (14, 33 С.В., 34 хв.) Бакум, Володимир Нечаев (23 хв.), Андрій Гончаренко (27, 38 хв.), Антон Острий (31 хв.) та Євгеній Баклан (40 хв.). Попередження за недисципліновану поведінку отримали Віктор Рибак, Віктор Бакум та Євген Мармура. Не обійшлося і без вилучень за небезпечну атаку суперника – Євген Баклан, Юрій Штелюк.

Євген МАРМУРА, МФК «Техпром»:

-          Сьогодні не вдалося реалізувати всі моменти, могли  більше. Суперники виявилися сильнішими, вітаємо їх з перемогою. Також маємо великі претензії з приводу суддівства.

«ХХ квартал» 6:1 (2:0) «Фенікс»

«ХХ квартал» входили в сезон зі скрипом, але зараз вже як слід розігралися. Про це говорять результати. Після серії не зовсім вдалих матчів вони вирвались вперед. Цьому передували забиті м`ячі Олександра Комишана (10 хв.), Денис Ткачов (16 хв.), Сергій Костюков (22 хв.), Віталій Воробьйов (23 хв.) та Олексій Сорока.

У «Фенікса» перемоги ще попереду. В команді багато нових гравців, тому цілком з'ясовно, що потрібен час, щоб знайти необхідне взаєморозуміння. Гол престижу забив Сергій Криновецький (23 хв.), автогол належить Максиму Голубу.

Попередження отримали Костянтин Борисов та Віталій Воробьйов.

Артем ГОЛУБНИЧИЙ, МФК «ХХ квартал»:

-          Не дивлячись на те, що не все вийшло так, як  планували, ми перемогою задоволені.

Максим ГОЛУБ, МФК «Фенікс»:

-          Не реалізували сьогодні моменти. Оцінюємо свою гру погано. В нас багато нових гравців, з якими ми не встигли зігратися. Будемо дивитися на другий круг, адже перший притиральний.

«Колос» 3:1 (0:0) «КНУ-Приват»

Початок матчу показав, що в протистоянні буде багато атак, адже ні «Колос», ні «КНУ-Приват» не збираються відсиджуватися в обороні. Відкрили рахунок матчу майже одночасно Олексій Балабас (24 хв.) та Микола Боярин (25 хв.), продовжили Володимир Невеселий (34 хв. С.В.) та Роман Косяк (38 хв.). Жовті картки отримали Дмитро Подкомаровський за недисципліновану поведінку та Михайло Чернявський за небезпечну атаку суперника. Видалення – Павло Бовтуненко (за друге попередження).

Євген ПРЕКРАСНИЙ, МФК «КНУ-Приват»:

-          Сьогодні була рівна гра, результат на табло через індивідуальні помилки.

Віталій АЩАУЛОВ, МФК «Колос»:

-          Сьогодні була дуже важка гра, перший тайм був рівним – про це говорить результат. Другий тайм був цікавіший, але ми припустилися помилки і рахунок зрівнявся. У другій половині ми намагалися використовувати ті моменти, які не реалізували в першому таймі. Добре оборонялися і не дали супернику створити небезпечні моменти.

«Фаворит» 6:4 (2:2) «Штурм»

Чесно кажучи, важко було навіть і уявити, чим міг закінчитись цей матч. Підкинута монетка, імовірно, завмерла б у повітрі, не знаючи, що відповісти. Обидві дуже сильні команди показали висококласну гру, але ціною безперервних атак та неймовірної жаги до перемоги, першість отримала команда «Фаворит».

На першій хвилині матчу відкрив рахунок Артем Гордієнко, а підтримав товариша пента-триком Антон Клушин (4, 24, 28, 33, 38 хв.), побивши рекорд цього сезону з кількості забитих голів. Хет-триком порадував команду червоних Денис Хайрулін (10, 16, 32 хв.), також забивав Юрій Лопін (40 хв.). Попередження отримали Олексій Жуков, Денис Хайрулін та Артем Гордієнко (з подальшим вилученням).

Антон КЛУШИН, МФК «Фаворит»:

-          Гра вийшла достатньо напружена, перший тайм закінчився внічию. Моментів вистачало і в першому таймі, і в другому. Суперники – сильна команда. Просто сьогодні нам більше пощастило.

Олександр ХРИЩЕНКО, МФК «Штурм»:

-          Вітаємо «Фаворит» з перемогою. В них дуже тактична та грамотна гра. В першому таймі ми пропустили два голи, але зуміли зібратися та зрівняли. Здавалося навіть, що в деяких епізодах ми контролювали хід гри. Але ряд невимушених помилок з нашої сторони дозволив супернику, який сьогодні був сильнішим, вийти вперед. На нашу думку, абсолютно заслужена перемога. Ми будемо робити висновки і намагатимемось покращити нашу гру, передусім в захисті.