У Дніпропетровську пройшли змагання в дитячо-юнацькій лізі «Престиж»

З 24 травня по 23 червня 2014 року в місті Дніпропетровську проходили змагання з міні-футболу серед аматорських дитячих команд у 3-х вікових категоріях: 12 - 13 років; 14 - 15 років; 16 - 17 років. Кількість команд, які взяли участь у дитячо-юнацькій футбольній лізі «Престиж» склало 19 команд. А це близько 200 дітей та молоді! Змагання отримали статус регіональних, так як в них брали участь команди не тільки з обласного центру, а й з інших міст і районів Дніпропетровської області, таких як: Синельникове, Новомосковськ, Васильківка, Підгородне та Волоське. Нагадаємо також, що 22 травня 2014 року на Фестивальному причалі міста Дніпропетровська було проведено урочисте відкриття футбольної ліги «Престиж». Багато спортивних рухів міста та хореографічних колективів виступили з показовими виступами на березі Дніпра, підтримавши юних футбольних спортсменів.

Організатором дитячо-юнацької футбольної ліги «Престиж» є Дніпропетровська обласна громадська організація «Спортивний клуб «Престиж». Змагання проходили за сприянням управління молоді та спорту Жовтневого виконкому міста Дніпропетровська. Президент спортивного клубу «Престиж», організатор Дніпропетровської дитячо-юнацької футбольної ліги «Престиж» Ігор Болдін поділився словами подяки звернені до всіх людей, які приймали участь в організації дитячо-юнацької футбольної ліги. «В першу чергу хочу подякувати хлопцям координаторам ліги, які трудилися для організації дитячого футбольного свята. По-друге, партнерів змагань: «Фонд волонтерів України» і "Дніпротехсервіс". У третьому, дівчат з «Show-models» та футбольних фрістайлерів команди «Cube» за активну підтримку і чудово створену атмосферу під час фінальних ігор у Дніпропетровській дитячо-юнацької футбольної ліги "Престиж". У четвертих, всіх дітей і молоді за участь у змаганні»- сказав Ігор Болдін.

Ігри в молодших підгрупах проводилися за коловою системою. Команди грали кожен з кожним. А ось у старшій віковій підгрупі (16-17 років) команди-учасники були поділені на дві підгрупи по 5 команд у кожній. Команди, які зайняли в групах перші два місця вийшли у півфінали. Відбірковий етап змагань проходив на майданчику зі штучним покриттям, яка знаходиться на проспекті Героїв (ж/м Перемога-5). А для проведення фінальних ігор керівництвом "Дніпротехсервіс" було безкоштовно надано міні-футбольне поле дуже гарної якості, яке знаходиться на Комсомольському острові.

У фінальному матчі вікової підгрупи 16-17 років зустрілися команди ФК «Спортинг» (Васильківка) - новачок турніру з командою «Спартак» - чемпіоном минулого року. З перших хвилин матчу юніори з команди «Спартак» вийшли вперед, забивши два сухих голи команді своїх суперників. Але в середині першого тайму досвідчені хлопці з Васильківки переламали хід поєдинку на свою користь. Підсумок зустрічі 9:5 на користь «Спортинга».

У віковій підгрупі 14-15 років чемпіоном стала також команда з районного центру Дніпропетровської області СМТ Васильківка ФК «ДЮСШ». Зі слів тренера команди ДЮСШ Дараган Сергія Миколайовича у його вихованців є дуже велика жага з футболу, так як на районному місцевому рівні не проводяться змагання з футболу серед дітей, тому доводиться на ігри їздити до обласного центру. Для цього хлопці вставали о п'ятій годині ранку, так як їм доводилося їхати електричкою майже 2 години часу, щоб приїхати на ігри ДЮФЛ «Престиж» до Дніпропетровська.

У віковій категорії 12-13 років явним фаворитом була футбольна команда «Іста». Тренер клубу - Юрій Іванович Наконечний. Команда «Іста» набрала стовідсотковий результат, вигравши всі матчі.

Призові місця у віковій підгрупі 16-17 років:

• 1-е місце: ФК «Спортинг»

• 2-е місце: ФК «Спартак»

• 3-е місце: ФК «Правда»

Призові місця у віковій підгрупі 14-15 років:

• 1-е місце: ФК «ДЮСШ» (Васильківка)

• 2-е місце: ФК «Стандарт-Юніорс»

• 3-е місце: ФК «Іста»

Призові місця у віковій підгрупі 12-13 років:

• 1-е місце: ФК «Іста»

• 2-е місце: ФК «Отамани»

• 3-е місце: ФК «Воля»Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Старт/Лідер

1

Херсон Динамо-Заїр
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомир ФК ІнБев
7 Одеса Епіцентр К Таїрова
8 Суми Lex VSK
9 Черкаси Шевченків край
10 Івано-Франківськ
11 Волинь 18/11/2017
12 Вінниця
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл.
15 Рівне Рівнегаз
16 Тернопіль 18/11/2017
17 Полтава 19/11/2017
18 Донецька обл. Вікторія
19 Миколаїв
20 Черкаська обл.
21 Миколаївська обл.
22 Луганська обл.
23 Волинська обл.
24 Закарпатська обл.
25 Чернівецька обл.
26 Краматорськ
27 Ужгород


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: